Varemerke

Metropole Vienna Loafer

1 300 kr
Størrelse
Størrelsen er snart utsolgt
Produktbeskrivelse

ECCO Metropole Vienna Loafer

ECCO Metropole Vienna Loafer i svart skinn kombinerer tidløs eleganse med moderne komfort. Skoen er laget av førsteklasses ECCO-skinn og er enkel å ta på takket være det klassiske loaferdesignet. Innvendig finner du en blanding av mykt skinn og pustende tekstil som gir en luksuriøs følelse og god slitestyrke. Den uttagbare Dual Fit-innersålen i skinn gir mulighet for individuell justering av passformen, samtidig som den tilfører ekstra komfort. Den lette PU-yttersålen sørger for fleksibilitet og demping gjennom hele dagen, enten du er på kontoret eller ute i byen.

Materiale: Overdel i skinn, innside i skinn og tekstil, uttagbar innersåle i skinn, lett PU-yttersåle
Egenskaper: Loaferstil for enkel av- og påtaking, førsteklasses ECCO-skinn, luksuriøst skinn- og tekstilfôr, Dual Fit-innersåle, myk og lett såle

En stilfull loafer som gir deg både raffinement og komfort i hverdagen. Sjekk tilgjengelighet for klikk og hent i en av våre butikker.

Spesifikasjoner
Størrelser
37 - 40
Farge
Sort
Varenr.
4028