Varemerke

HUGGYS N°15 skinntøfler med ull

899 kr
Størrelse
Størrelsen er snart utsolgt
Produktbeskrivelse

ROHDE HUGGYS dametøfler gir deg en følelse av luksus og komfort med sin fotseng og innvendige fôr laget av 100 % lammeull. Lammeullen er ikke bare fantastisk myk og varm, men den nøytraliserer lukt, absorberer fuktighet og holder føttene koselige gjennom kalde vinterdager. Den fleksible PU-sålen med korklook gir ekstra demping, er lett som en fjær, og sørger for sklisikkerhet i hvert steg – en perfekt kombinasjon av funksjonalitet og stil.

Egenskaper:  
- Overmateriale: Semsket skinn – Et naturlig og slitesterkt materiale med unikt utseende.  
- Innerfôr: 100 % lammeull – Holder føttene varme, luftige, og fri for lukt og fuktighet.  
- Innersåle: Også i 100 % lammeull for optimal komfort.  
- Såle: PU med korklook – Fleksibel, slitesterk og sklisikker, med ekstra demping.  
- Bredde: G – Gir god passform og høy bærekomfort.  

Laget i Europa  
ROHDE-tøfler designes i Tyskland og produseres i Europa med fokus på kvalitet og håndverk. Gjennom tillitsfulle relasjoner med våre produsenter skaper vi tidløse sko som varer i årevis. Dette er en av grunnene til at bevisste mennesker har stolt på ROHDE i over 150 år.

Bærekraftig og klimanøytral produksjon  
ROHDE tar ansvar for miljøet ved å oppfylle høye standarder for bærekraft, miljøvennlighet og sosialt ansvar i alle ledd av produksjonen. Som et 100 % klimanøytralt selskap samarbeider vi med ClimatePartner for å redusere og kompensere for klimagassutslipp. Ved å investere i klimavernprosjekter setter vi et grønt fotavtrykk – for deg, for våre medmennesker og for miljøet.

ROHDE – Tidløs komfort med et grønt hjerte.

Spesifikasjoner
Størrelser
36 - 41
Farge
Brun
Materiale
Skinn
Varenr.
5866